Osiągnięte wyniki w lotach

g o ł ę b i    d o r o s ł y c h  i   m ł o d y c h

 przez członków PZHGP

oddział 0370 Żary

w sezonie lotowym  2014

 Powrót gołębi pocztowych oddział 0370 Żary


 

Klasyfikacja drużynowa- dorosłe

 5 gołębi z całości- Coeff.

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   Konk. 65 Coeff 1081,88
2. Golec Krzysztof Konk. 65 Coeff 1285,47
3. Hołodiuk Franciszek Konk. 65 Coeff 1584,90
4. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk. 65 Coeff 1969,37
5. Gielicz Krzysztof Konk. 65 Coeff 2596,95
6. Dzieżyc Stanisław Konk. 65 Coeff 2627,34
7. Falkiewicz Edward ,Tadeusz ,Ryszard Konk. 65 Coeff 3777,25
8. Matusiak Józef Konk. 65 Coeff 3982,65
9. Szewczyk Andrzej Konk. 65 Coeff 3986,01
10. Trykowski Kazimierz,Stanisław,Piotr Konk. 64 Coeff 4304,90
11. Łepuch Justyna i Renata Konk. 63 Coeff 2204,58
12. Czubak Damian i Roland  Konk. 63 Coeff  3158,46
13. Terechowicz -Jurczyszyn Konk. 63 Coeff 4429,16
14. Walter Andrzej Konk. 62 Coeff 3468,74
15. Matuszek-Nowaczyński Konk. 62 Coeff 3566,83
16. Lechman Władysław Konk. 62 Coeff 4364,72
17. Ziegenlaub Czesław Konk. 62 Coeff 4744,97
18. Mazurkiewicz Andrzej Konk. 62 Coeff 4931,59
19. Porwisiak Artur Konk. 61 Coeff 3186,37
20. Szaj Krzysztof i Alicja Konk. 61 Coeff 4249,70
21. Marcela Edward Konk. 60 Coeff 4818,96
22. Wojcieszenko Grzegorz Konk. 59 Coeff 2079,63
23. Lechman Piotr Konk. 59 Coeff3474,17

 

Klasyfikacja drużynowa- dorosłe

Typowane- z całości- pkt

 

1. Mariusz i Sebastian Błaszczyk pkt 2556,50 Konk.58
2. Łepuch Justyna i Renata pkt 2400,92 Konk.50
3. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   pkt 2365,12 Konk.46
4. Dzieżyc Stanisław pkt 2328,06 Konk.53
5. Golec Krzysztof pkt 2242,41 Konk.52
6. Hołodiuk Franciszek pkt 2165,25 Konk.52
7. Czubak Damian i Roland  pkt 2157,00 Konk.53
8. Porwisiak Artur pkt 2016,35 Konk.50
9. Wojcieszenko Grzegorz pkt 2025,53 Konk.49
10. Krakowiak Krzysztof pkt 2003,22 Konk.50
11. Lechman Piotr pkt 1994,60 Konk.49
12. Szewczyk Andrzej pkt 1978,55 Konk.49
13. Żukiewicz Marek i Mateusz pkt 1950,12 Konk.45
14. Matuszek-Nowaczyński pkt 1944,43 Konk.48
15. Skowronek Krzysztof pkt 1904,44 Konk.47
16. Szaj Krzysztof i Alicja pkt 1894,64 Konk.47
17. Trykowski Kazimierz,Stanisław,Piotr pkt 1868,09 Konk.44
18. Gielicz Krzysztof pkt 1864,27 Konk.47
19. Paszta- Plichta pkt 1816,42 Konk.48
20. Ziegenlaub Czesław pkt 1799,39 Konk.44
21. Mazurkiewicz Andrzej pkt 1755,08 Konk.41
22. Lechman Władysław pkt 1635,72 Konk43
23. Ciupak Białkowski pkt 1545,83 Konk.39

 

Klasyfikacja drużynowa- dorosłe

 5 z 50 – coeff

 

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   Konk. 65 Coeff 1585,30
2. Hołodiuk Franciszek Konk. 65 Coeff 1793,95
3. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk. 65 Coeff 1990,59
4. Golec Krzysztof Konk. 65 Coeff 2021,36
5. Gielicz Krzysztof Konk. 65 Coeff 2717,98
6. Szewczyk Andrzej Konk. 65 Coeff 5085,82
7. Dzieżyc Stanisław Konk. 64 Coeff 2718,37
8. Czubak Damian i Roland  Konk. 63 Coeff 3249,92
9. Matusiak Józef Konk. 62 Coeff 4321,09
10. Lechman Władysław Konk. 62 Coeff 4463,59
11. Łepuch Justyna i Renata Konk. 61 Coeff 3389,92
12. Trykowski Kazimierz,Stanisław,Piotr Konk. 61 Coeff 4243,28
13. Szaj Krzysztof i Alicja Konk. 61 Coeff 4424,15
14. Walter Andrzej Konk. 60 Coeff 3418,18
15. Matuszek-Nowaczyński Konk. 60 Coeff 3814,34
16. Wojcieszenko Grzegorz Konk. 59 Coeff  2287,99
17. Lechman Piotr Konk. 59 Coeff 3610,91
18. Ziegenlaub Czesław Konk. 59 Coeff 4932,44
19. Mazurkiewicz Andrzej Konk. 59 Coeff 5430,29
20. Porwisiak Artur Konk. 58 Coeff 3029,89
21. Krakowiak Krzysztof Konk. 58 Coeff 3109,56
22. Falkiewicz Edward Tadeusz Ryszard Konk. 58 Coeff 5161,67
23. Żukiewicz Marek i Mateusz Konk. 57 Coeff 5316,63

 

Klasyfikacja drużynowa- młode

5 gołębi z całości- Coeff.

  

1. Kosinski Marcin i Łukasz Konk. 30 227,02
2. Falkiewicz Edward ,Tadeusz ,Ryszard Konk. 30 610,17
3. Urszulak Marek Konk. 30 641,89
4. Wawrzyn Henryk Konk. 30 716,85
5. Manikowski Józef Konk. 30 910,66
6. Żukiewicz Marek i Mateusz Konk. 30 972,53
7. Porwisiak Artur Konk. 30 1051,19
8. Matusiak Józef Konk. 30 1292,38
9. Golec Krzysztof Konk. 30 1325,45
10. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk. 30 1368,20
11. Podstawa Marek Konk. 30 1501,52
12. Terechowicz- Jurczyszyn Konk. 30 1748,63
13. Wojcieszenko Grzegorz Konk. 30 1939,20
14. Dzieżyc Stanisław Konk. 30 2698,67
15. Hickiewicz Dawid Konk. 29 2211,38
16. Białkowski – Ciupak Konk. 28 2401,60
17. Ziegenlaub Czesław Konk. 28 3134,52
18. Gielicz Krzysztof Konk. 27 1792,43
19. Trykowski Kazimierz,Stanisław,Piotr Konk. 27 2565,05
20. Mekwinski Piotr Konk. 26 2781,63
21. Mazurkiewicz Andrzej Konk. 26 3130,05
22. Matuszek-Nowaczyński Konk. 25 1133,45
23. Zając Marek Konk. 25 1909,00

 

KATEGORIA  „A”

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   20 konk. Coeff. 653,99
2. Mariusz i Sebastian Błaszczyk 20 konk. Coeff. 853,04
3. Porwisiak Artur 20 konk Coeff. 864,19
4. Skowronek Krzysztof 20 konk. Coeff. 1021,59
5. Zając Marek 20 konk. Coeff. 1109,83
6. Hołodiuk Franciszek 20 konk Coeff. 1174,14
7. Golec Krzysztof 20 konk. Coeff. 1174,31
8. Krakowiak Krzysztof 20 konk. Coeff. 1489,67
9. Gielicz Krzysztof 20 konk. Coeff. 1559,89
10. Matuszek-Nowaczyński 20 konk. Coeff. 2062,67

 

KATEGORIA „B”

1. Golec Krzysztof 16 konk. Coeff. 544,88
2. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   16 konk Coeff. 595,79
3. Wojcieszenko Grzegorz 16 konk Coeff. 602,73
4. Hołodiuk Franciszek 16 konk Coeff. 829,59
5. Czubak Damian i Roland  16 konk Coeff. 904,37
6. Zając Marek 16 konk Coeff. 907,01
7. Żukiewicz Marek i Mateusz 16 konk Coeff. 951,60
8. Matuszek-Nowaczyński 16 konk Coeff. 1017,37
9. Dzieżyc Stanisław 16 konk Coeff. 1064,37
10. Skowronek Krzysztof 16 konk Coeff. 1079,09
11. Mariusz i Sebastian Błaszczyk 16 konk Coeff. 1250,52
12. Terechowicz -Jurczyszyn 16 konk Coeff. 1508,31
13. Gielicz Krzysztof 16 konk Coeff. 1510,22
14. Matusiak Józef 16 konk Coeff. 1843,08

 

KATEGORIA „C”

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   9 konk. Coeff. 49,88
2. Hołodiuk Franciszek 9 konk Coeff. 132,70
3. Dzieżyc Stanisław 9 konk Coeff. 212,07
4. Golec Krzysztof 9 konk Coeff. 288,95
5. Mariusz i Sebastian Błaszczyk 9 konk Coeff. 334,42
6. Matusiak Józef 9 konk Coeff. 395,73
7. Szewczyk Andrzej 9  konk Coeff. 440,76
8. Mańkowski Józef 9 konk Coeff. 442,71
9. Mazurkiewicz Józef  9 konk Coeff. 541,00
10. Skowronek Krzysztof 9  konk Coeff. 608,86
11. Krakowiak Krzysztof  9 konk Coeff. 673,13
12. Ziegenlaub Czesław 9  konk Coeff. 680,91
13. Matuszek-Nowaczyński 9  konk Coeff. 840,03
14. Gielicz Krzysztof 16 konk Coeff. 842,01
15. Terechowicz -Jurczyszyn 16 konk Coeff. 989,55
16. Paszta – Plichta 16 konk Coeff. 1112,14
17. Żukiewicz Marek i Mateusz 16 konk Coeff. 1120,11

 

KATEGORIA „D”

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   45 konk. Coeff. 1299,26
2. Golec Krzysztof 45 konk Coeff. 2008,14
3. Hołodiuk Franciszek 45 konk Coeff. 2127,43
4. Mariusz i Sebastian Błaszczyk 45 konk Coeff. 2437,78
5. Skowronek Krzysztof 45 konk Coeff. 2709,54
6. Gielicz Krzysztof 45 konk Coeff. 3912,12
7. Matuszek- Nowaczyński 45  konk Coeff. 3920,07

 

KATEGORIA „M”

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   6  konk. Coeff. 190,16
2. Golec Krzysztof 6   konk Coeff. 373,35
3. Mariusz i Sebastian Błaszczyk 6 konk Coeff. 396,18
4. Dzieżyc Stanisław  6 konk Coeff. 426,19
5. Gielicz Krzysztof 6 konk Coeff. 598,18
6. Żukiewicz Marek i Mateusz  6 konk Coeff. 611,91
7. Matusiak Józef   6 konk Coeff. 702,02

 

Generalne Mistrzostwo Polski

 

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   pkt 2420,77 Kon. 40
2. Łepuch Justyna i Renata  pkt. 2388,51 Kon. 40

 

 Najlepszy roczniak

 

1. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-13-3460 Kon.10 608,55
2. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-13-3407 Kon.8 354,31
3. Łepuch Jutyna i Renata PL-0370-13-5988 Kon.8 952,85
4. Wojcieszenko Grzegorz PL-0370-13-10876 Kon.7 513,48
5. Ciupak -Białkowski PL-0370-13-323 Kon.7 635,54
6. Golec Krzysztof PL- 0396- 13- 4324 Kon.7 705,45
7. Ziegenlaub Czesław PL-0370-13-81 Kon.7 791,07
8. Golec Krzysztof PL- 0396- 13- 4342 Kon.6 150,18

 

As lotowy kat „ A”

1. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-13-3446 5 konk. 75,59
2. Porwisiak Artur PL-0370-12-2804 5 konk. 86,08
3. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-11-1472 5 konk. 135,25
4. Hołodiuk Franciszek PL-0370-12-3466 5 konk. 141,48
5. Dzieżyc Stanisław PL-0370-10-3053 5 konk. 148,58
6. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-10-7882 5 konk. 156,55
7. Porwisiak Artur PL-0370-12-2823 5 konk. 177,30
8. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-13-3407 5 konk. 193,01
9. Golec Krzysztof PL-0364-12-304 5 konk. 193,52
10 Skowronek Krzysztof PL-0361-13-3829 5 konk. 202,26
11. Skowronek Krzysztof PL-0361-13-3821 5 konk. 219,97
12. Zając Marek PL-0370-08-3256 5 konk. 223,21

 

AS lotowy kat „ B”

 

. Trzeciak Ryszard PL-0370-11-5114 4 konk. 38,83
2. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-12-6946 4 konk. 44,18
3. Golec Krzysztof PL-0396-13-4342 4 konk. 61,41
4. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-12-6630 4 konk. 67,55
5. Golec Krzysztof PL-11-496217 4 konk. 123,73
6. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-370-13-3460 4 konk. 125,56
7. Hołodiuk Franciszek PL-11-521444 4 konk. 149,09
8. Czubak Damian i Roland  PL-0370-12-4415 4 konk. 162,61
9. Zając Marek PL-11-521202 4 konk. 174,16
10 Żukiewicz Marek i Mateusz PL-0370-12-8628 4 konk. 184,20
11. Zając Marek PL-0370-08-3233 4 konk. 211,94

 

AS lotowy kat „ C”

 

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-11-1154 3 konk. 10,67
2. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-12-6610 3 konk. 13,31
3. Dzieżyc Stanisław PL-0369-12-1304 3 konk. 16,72
4. Hołodiuk Franciszek PL-0370-12-3424 3 konk. 27,42
5. Hołodiuk Franciszek PL-11-521432 3 konk. 40,88
6. Szaj Krzysztof i Agata PL-0370-12-2025 3 konk. 51,78
7. Matusiak Józef PL-11-522814 3 konk. 69,72
8. Golec Krzysztof PL-0364-12-301 3 konk. 85,00
9. Golec Krzysztof PL-0364-12-303 3 konk. 86,91
10. Gielicz Krzysztof PL-0360-12-9807 3 konk. 104,08

 

AS lotowy kat „ M”

 

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-12-6637 2 konk. 39,58
2. Golec Krzysztof PL-0364-12-304 2 konk 45,74
3. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-10-366 2 konk 54,35
4. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   PL-0370-10-7513 2 konk 67,42
5. Dzieżyc Stanisław PL-0370-11-7139 2 konk 73,65
6. Krakowiak Krzysztof PL-0370-10-834 2 konk 107,31
7. Ziegenlaub Czesław PL-0370-09-3899 2 konk 112,05
8. Golec Krzysztof PL-0396-10-1848 2 konk 131,26
9. Matusiak Józef PL-0370-09-6388 2 konk 132,22
10 Żukiewicz Marek i Mateusz PL-0370-12-8625 2 konk 167,46

 

 Najlepszy lotnik –  samiec

 

1. Łepuch I.Krzysztof i Dorota   PL-0370-11-1472 10konk. 486,90
2. Łepuch I.Krzysztof i Dorota   PL-0370-10-7882 9konk. 528,82
3. Golec Krzysztof PL-0364-12-301 9konk. 723,32
4. Dzieżyc Stanisław PL-0370-11-7103 8konk. 579,88

 

Najlepszy lotnik –  samica

 

1. Szaj Krzysztof i Alicja PL-0370-12-2025 11konk. 596,37
2. Porwisiak Artur PL-0265-12-2804 11konk. 712,43
3. Hołodiuk Franciszek PL-0370-11521415 10konk. 512,51
4. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-13-3460 10konk. 608,55
5. Czubak Damian i Roland  PL-0370-12-4415 10konk. 689,92
6. Łepuch I.Krzysztof i Dorota   PL-0370-12-6933 9konk 342,41
7. Hołodiuk Franciszek PL-0370-12-3466 9konk. 520,14
8. Dzieżyc Stanisław PL-0370-10-3053 9konk. 532,03
9. Łepuch Justyna i Renata PL—0370-11-1263 9konk. 588,70
10 Gielicz Krzysztof PL-11-521603 9konk. 645,29

 

Najlepszy zespół lotników

 

 

1. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   Konk.45 Coeff. 2673,21
2. Hołodiuk Franciszek Konk.45 Coeff. 3373,48
3. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk.42 Coeff. 3184,54
4. Porwisiak Artur Konk.40 Coeff. 3298,94
5. Dzieżyc Stanisław Konk.39 Coeff. 2504,57
6. Golec Krzysztof Konk.39 Coeff. 2926,68
7. Czubak Damian i Roland  Konk.39 Coeff. 3182,75
8. Gielicz Krzysztof Konk.39 Coeff. 3422,35
9. Krakowiak Krzysztof Konk.38 Coeff. 3461,84
10. Skowronek Krzysztof Konk.37 Coeff. 2665,51
11. Matusiak Józef Konk35 Coeff. 3167,39
12. Żukiewicz Marek i Mateusz Konk35 Coeff. 3245,48
13. Zając Marek Konk33 Coeff. 2410,01

 

Najlepszy zespół samic

 

 

1. Hołodiuk Franciszek Konk.45 Coeff. 3373,48
2. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk.42 Coeff. 3258,91
3. Dzieżyc Stanisław Konk.38 Coeff. 2541,98
4. Skowronek Krzysztof Konk.37 Coeff. 2665,51
5. Czubak Damian i Roland  Konk.37 Coeff. 2948,94
6. Krakowiak Krzysztof Konk.37 Coeff. 3445,09
7. Gielicz Krzysztof Konk.37 Coeff. 3486,06
8. Łepuch Ireneusz, Krzysztof i Dorota   Konk.36 Coeff. 2331,64
9. Golec Krzysztof Konk.36 Coeff. 2463,11
10. Porwisiak Artur Konk.36 Coeff. 2470,56
11. Matusiak Józef Konk.33 Coeff. 2888,90
12. Zając Marek Konk.32 Coeff. 2105,11
13. Żukiewicz Marek i Mateusz Konk.29 Coeff. 2726,80


Najlepszy zespół gołębi rocznych oddział 0370

4 gołębie z największą liczbą konkursów

w lotach od 100 do 400 km

 

1. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk.22 Coeff. 1039,57
2. Skowronek Krzysztof Konk.20 Coeff. 1289,68
3. Łepuch Justyna i Renata Konk.20 Coeff. 1828,76
4. Golec Krzysztof Konk.19 Coeff. 1779,71
5. Paszta – Plichta Konk.18 Coeff. 1373,71
6. Zając Marek Konk.18 Coeff. 1418,83
7. Porwisiak Artur Konk.18 Coeff. 1452,88
8. Krakowiak Krzysztof Konk.18 Coeff. 1663,78
9. Matuszek – Nowaczyński Konk.18 Coeff. 1826,12
10. Wojcieszenko Grzegorz Konk.17 Coeff. 1035,68

 

Najlepszy młody lotnik- konkursy-  coeff

 

1. Kosinski Marcin i Łukasz PL-0370-14-3456 6 283,02
2. Urszulak Marek PL-0370-14-1072 5 170,30
3. Wawrzyn Henryk PL-0370-14-706 5 211,75
4. Manikowski Józej PL-0370-14-5708 5 220,31
5. Porwisiak Artur PL-0370-14-9911 5 255,72
6. Żukiewicz Marek i Mateusz PL-0370-14-2902 5 297,91
7. Manikowski Józej PL-0370-14-5750 5 302,11
8. Manikowski Józej PL-0370-14-5704 5 308,19
9. Mariusz i Sebastian Błaszczyk PL-0370-14-837 5 329,61
10 Falkiewicz Edward ,Tadeusz, Ryszard PL-0370-14-5696 5 349,91

 

Najlepszy zespół gołębi młodych oddział 0370

4 gołębie  z 4 konkursami w lotach od 1 do 6

 

1. Kosinski Marcin i Łukasz Konk.16 Coeff. 517,32
2. Urszulak Marek Konk.16 Coeff. 546,53
3. Manikowski Józej Konk.16 Coeff. 705,28
4. Wawrzyn Henryk Konk.16 Coeff. 705,56
5. Falkiewicz Edward Tadeusz Ryszard Konk.16 Coeff. 789,83
6 Porwisiak Artur Konk.16 Coeff. 963,28
7. Mariusz i Sebastian Błaszczyk Konk.16 Coeff. 972,78
8. Golec Krzysztof Konk.16 Coeff. 1078,08
9. Podstawa Marek Konk.16 Coeff. 1439,02
10. Matusiak Józef Konk.16 Coeff. 1454,39
11. Terechowicz – Jurczyszyn Konk.16 Coeff. 1612,96

 

Zestawienie  opracował i sporządził:

 

 Prezes Oddziału: oddział 0370 Żary

Krzysztof Rubczyński